Ne Aramıştınız?

Berqnet'ten Türkiye'de Bir İlk! – Anadolu Sigorta İşbirliği İle Ticari Siber Güvenlik Sigortalı Firewall Cihazı: Berqnet bq60-SE

Dijital dünyadaki tehditlerin sayısı her geçen gün artıyor. İşletmenizi siber tehditlere karşı koruyan ve yasal yükümlülüklerinizi yerine getirmenizi sağlayan Berqnet, işletmenizi daha kapsamlı bir güvence altına almak için size yepyeni bir teklif sunuyor. 


Siber Sigortalı Berqnet ürünlerini tercih eden işletmelerin bir siber güvenlik riski nedeniyle oluşacak kişisel verilerle ilgili idari para cezaları, sigortalı veri koruma hasarları, siber fidye zararları, bilgi güvenliği ve gizlilik sorumluluğı, veri ihlali masrafları ve sigortalının işinin durmasından kaynaklacak zararlar aşağıda belirtilen teminat tablosunda belirtilen oran ve tutarlarda Anadolu Sigorta güvencesiyle Berqnet Firewall bq60-SE modelini kullanan işletmeler için güvence altına alınmaktadır.

 

Hem itibarınız hem de ticari hayatınız bir kez daha güvence altına alınmış oluyor!

Türkiye'de, Sadece Berqnet'te!
 

 

Sigortalı Firewall Cihazı Berqnet bq60-SE Hakkında Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurabilirsiniz

 

Siber Güvenlik Sigortalı Berqnet bq60-SE'nin Teminat Kapsamı

Sigorta Kapsamı ve Detayları
Sigorta Kapsamı Sigorta Bedeli (TL) Muafiyet (TL)
Kişisel Verilerle İlgili İdari Para Cezaları 25.000 1.250
Sigortalının Veri Koruma Hasarı 5.000 250
Siber Fidye Zararı 5.000 250
Bilgi Güvenliği ve Gizlilik Sorumluluğu 5.000 250
Veri İhlali Masrafları 25.000 1250
Sigortalının İşinin Durması 2.500 125

 

bq60-SE Alabilmek İçin Sağlanması Gereken Temel Koşullar Hakkında Önemli Notlar/Bilgilendirmeler:

  1. Berqnet bq60-SE | Siber Güvenlik Sigortalı Firewall almak isteyen işletmelerin öncelikle bir ön incelemeden geçmesi gerekmektedir. Websitesi olmayan ve sigorta firması tarafından onay verilmeyen firmalara Berqnet bq60-SE satışı yapılamamaktadır.
  2. İşbu siber güvenlik sigorta poliçeli firewall ürünü Berqnet bq60-SE ürünü kapsamında, yukarıdaki teminatlar için tazminat tutarı maksimum 25.000,00 TL ile sınırlandırılmıştır.
  3. Herhangi bir hasar durumunda en kısa sürede 0850 724 0850 numaralı telefondan Anadolu Sigorta'ya ulaşılması gerekmektedir. Yaşanan hasar durumlarında Berqnet Firewall birimleri hizmet vermemektedir.
  4. Berqnet bq60-SE ürünü belirli sektörlerde faaliyet gösteren firmalara yapılamamaktadır. Bu konuda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçerek bq60-SE'nin firmanıza uygun olup olmadığı noktasında detayl bilgi talebinde bulunablirsiniz. 
  5. Bu ürün yalnız Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde faaliyet gösteren firmalar için tasarlanmış ve satışa sunulmuştur.
  6. Berqnet bq60-SE kapsamında sunulan teminatlar içinde bedeni zarar, mal ve eşya zararları, çalışan ve personel, işveren ve işçi arasında yaşanılacak hukuki ve idari hiçbir zarar dahil değildir ve bu kapsama girmemektedir.
  7. Poliçe kapsamıında ödeme, tazminat, detaylı bilgiler ve merak edilen tüm diğer hususlar Anadolu Sigorta acentelerinden ya da Anadolu Sigorta çağrı merkezinden edinilebilir.
  8. Poliçe yenilemeleri gelen Berqnet müşterileri Anadolu Sigorta ile iletişime geçmelidirler.
  9. Logo Siber Güvenlik ve Ağ Teknolojileri (Berqnet Firewall) ve Anadolu Sigorta bu ürün ve işbirliği kapsamında yer alan koşul ve şartları değiştirme hakkını saklı tutar.
  10. Detaylı bilgi almak için: 0850 577 23 77 – berqnet.com

 

 

 

10 Ocak 2020
Hızlı Teklif Alın