Ne Aramıştınız?

Bu Ülkenin Mühendisleri Tarafından Geliştirildi, Tüm Dünyanın Hizmetine Sunuldu!

Logo Siber Güvenlik ve Ağ Teknolojileri A.Ş. ünvanıyla 2013 yılında , KOBİ ölçeğinde işletmelerin siber güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla kurulduk. 2015 yılında Berqnet markalı ilk ürünümüzün satışına başladık. 2022 yılı itibari ile Berqnet Siber Güvenlik Teknolojileri A.Ş. olarak değişen ünvanımız, global stratejilerimiz doğrultusunda 2023 yılı itibariyle Timus Siber Güvenlik Teknolojileri A.Ş olarak değişti. 

%100 yerli AR-GE ekibimiz tarafından geliştirilen firewall (güvenlik duvarı) ve sıfır güven yaklaşımı (zero trust)  ile güvenli uzaktan erişimi sağlayan ağ güvenliği platformu ürün gruplarını sunmaktayız. Çözümlerimizi aktif olarak kullanan binlerce işletmenin siber güvenlik, yasalara uyumluluk ve internet yönetimi ihtiyaçlarını karşılamaktayız.


Küresel büyüme stratejimiz doğrultusunda Amerika pazarındaki ilerleyişimiz ise her geçen gün artırıyor. Ülkemizin en değerli siber güvenlik markalarından olmayı ve çözümlerimizi Türkiye sınırlarının dışına taşıyarak tüm dünyanın kullanımına sunma vizyonuyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kurumsal Bilgi Güvenliği Politikamız için buraya tıklayınız.

Timus Siber Güvenlik Teknolojileri A.Ş.

Genel Müdürlük Adres: Gebze OSB Mah. Şahabettin Bilgisu Cad. No: 609 /  GEBZE/ KOCAELI

Genel Müdürlük İletişim: 0850 577 23 77

E-Posta Adresi: [email protected] 

Genel Müdür : Artuğ Tikiç

E-posta: [email protected] 

Linkedin: Tıklayınız

 

 

Hızlı Teklif Alın