Ne Aramıştınız?

Berqnet'ten Edenred Müşterilerine Özel %20 İndirim!

 

%100 Yerli AR-GE'siyle Türkiye'nin firewall'u Berqnet'ten Edenred müşterileri için kaçırılmayacak bir kampanya! 

Eğer Ticket Restaurant müşterisi ya da üye işyerisi iseniz işletmenizi ve itibarınızı siber tehditlere karşı koruyan ve aynı zamandan yasal yükümlülüklerinizi yerine getirmenize imkan veren tüm Berqnet Firewall cihazlarında sadece size özel %20 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki formu doldurmak. Formu doldurduktan sonra ekibimiz sizinle iletişime geçerek gerekli kampanya kaydı için tanımlamaları hızlıca yapacaktır.

Önemli not: Forma gireceğiniz şirket adı Edenred firması tarafından kontrol edilecektir. Edenred müşterisi olmadığı tespit edilen firmalar bu kampanyadan faydalanamayacaktır.

 

Edenred Müşterilerine Özel %20 İndirim Kampanyasından Faydalanmak İçin Aşağıdaki Formu Doldurabilirsiniz.

 

Kampanya Koşulları:

  • Bu kampanya 01.10.2020 – 30.11.2020 tarihleri arasında yapılacak Berqnet Firewall ürün alımlarında geçerlidir.
  • Farklı ürün ve markalardan Berqnet Firewall markasına geçecek olan Edenred müşterileri de bu kampanyadan faydalanabilir.
  • Kampanya kapsamında satışa sunulan Berqnet Firewall ürünleri: bq25, bq60, bq60-SE, bq100, bq200, bq300 ve bq600'dür. Uygulanacak olan indirim, Berqnet'in web sitesinde ilan ettiği tavsiye ettiği son kullanıcı fiyat listeleri üzerinden uygulanacaktır. Bu liste dışında farklı yer ve pazar yerlerinden temin edilecek fiyatlardan Berqnet Firewall markası sorumlu tutulamaz.
  • Aktif Koruma Üyeliği alımları ve güncellemeleri bu kampanyaya dahil değildir.
  • Halihazırda Berqnet Firewall'un herhangi bir ürününü kullanan Edenred müşterileri mevcut ürünleri ya da ürün yükseltme talepleri için bu kampanyadan yararlanamaz. Mevcut Berqnet müşterileri ancak yeni ürün alımlarında bu kampanyadan faydalanabilir.
  • Berqnet Yetkili İş Ortakları ve Yetkili Satış Noktaları Edenred müşterisi olsalar dahi bu kampanyadan faydalanamaz.
  • Edenred müşterisi olmayan firmalar bu kampanyadan faydalanamaz.
  • Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Bernet Firewall ve Edenred firmaları kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Yukarıdaki formu doldurmadan kampanyaya katılmak isteyen ve indirim oranından faydalanmak isteyen bir Edenred müşterisi, ''EDENRED20'' kodu ile Berqnet Firewall müşteri hizmetlerine ulaşarak ya da [email protected] adresine ilgili kodu iletmek suretiyle kampanyaya dahil olabilir ve indirim hakkını kullanabilir. Bu noktada ilgili firmanın Edenred müşterisi olma şartı aranmakta ve bu kontrol Edenred firması ile karşılıklı olarak yapılmaktadır.

1 Ekim 2020
Hızlı Teklif Alın