Ne Aramıştınız?
Berqnet Ödüllü Siber Güvenlik Farkındalık Araştırması - 2022

Berqnet Ödüllü Siber Güvenlik Farkındalık Araştırması - 2022

Şu anda ne kadar güvendesiniz?

Bu içeriği gördüğünüze göre şu anda siber dünyadasınız ama gerçekten güvende misiniz? Siber güvenlik bilgilerinizi test ederek internette vakit geçirirken ne kadar güvende olduğunuzu görebilirsiniz.

En yüksek puanı alan kişiler arasından yapılacak çekilişle belirleyeceğimiz 3 kişi Hepsiburada'dan 500 TL değerinde hediye çeki kazanacaktır.

Önemi Notlar:

1. Girdiğiniz e-posta adresleri kesinlikle pazarlama ya da satış amaçlı firmamız tarafından kullanılmayacaktır. Çekiliş yapabilmek ve anket sonuçlarını ilan edebilmek için geçerli bir e-posta adresine ihtiyacımız bulunmaktadır.
2. Soruların cevapları, kazanan ve yedek talihliler 2023 yılı Şubat ayı içerisinde bu sayfa altında duyurulacak ve kazanan kişiye e-posta yoluyla bildirilecektir.
3. Kazanan kişi, random.org adresinden en yüksek puan alan kişiler arasında yapılacak çekilişle belirlenecek olup en yüksek puan kriteri ve çekilişe katılmaya hak kazanma şartı 10 sorudan en az 7 tanesini doğru bilmektir. Sorulardan en az 7 tanesine doğru cevap vermeyen katılımcılar çekilişe dahil edilmeyecektir.
4. Berqnet Siber Güvenlik ve bağlı şirket çalışanları bu ankete ve çekilişe katılamazlar.

KAZANANLAR: 

Mustafa Kaş, Coşkun Önel, Selahattin Aliyazıcıoğlu

 

19 Temmuz 2024
Hızlı Teklif Alın