Ne Aramıştınız?

Günümüzde işletmeler, güvenlik açıklıkları oluşmaması ve bu konularda mağduriyet yaşanmaması için bütünleşik ve önleyici bir siber güvenlik sistemine gereksinim duyar. İşte bu noktada, Timus SASE Platformu ileri düzey siber koruma özellikleri sayesinde her ölçekteki işletmeyi siber saldırılara karşı etkin bir şekilde korumak ve istenmeyen durumların önüne geçmek için devreye girer.

Timus SASE çözümü, müşteri lokasyonunda kurulabilen Timus SASE donanımı ve bulut tabanlı merkezi yönetim sistemi olan Timus SASE Manager platformundan oluşur.

Timus SASE; şirketinizin yerel/bulut kaynaklarını korumak için şirketinizin ağ ve güvenlik operasyonlarını, en az ayrıcalıklı erişim ilkesiyle bulut üzerinde tek bir platformda birleştirerek yürütür.

Timus SASE, şirket içi dahil olmak üzere şirketinizin ağını tek bir bulut Panel’inden kontrol etmenize ve yönetmenize olanak tanır.

Yüksek performanslı ve yetenekli Timus SASE çözümü için hazırlanan Eğitim ve Sertifikasyon> SASE belgeleri; kurulum, Timus SASE Manager kullanımı ve daha fazlası için ihtiyacınız olabilecek önemli bilgileri içerecek şekilde hazırlanmış bir kılavuzdur. 

Her an elinizin altında olacak bu belgeyi, ürün kullanımı sırasında istediğiniz zaman, kapsamlı bir rehber olarak kullanabilirsiniz.

NOT: Donanım, uygulama ve Timus SASE Manager üzerinde hızlı kurulum adımları hakkında daha fazla bilgi için lütfen Berqnet SASE Manager Hızlı Kurulum Kılavuzu'na göz atın.

Timus SASE platformuna kaydolduktan sonra Timus SASE Manager’ın şirket ağınızı yönetmek için kullanabileceğiniz yeteneklerinden faydalanmak için yönetici arayüzüne https://manage.berqnet.com adresinden ulaşın: 

Giriş yapmak için https://manage.berqnet.com/login adresindeki giriş ekranına hızlı kurulum sırasında oluşturduğunuz ve yönetici olarak sisteme tanımladığınız kullanıcının e-posta ve parola bilgilerini girin ve Devam’a tıklayın. 

Eğitime Katıl, Uzmanlaş, Sertifikanı Al ve Paylaş

<h2>Eğitime Katıl, Uzmanlaş, Sertifikanı Al ve Paylaş</h2>
Hızlı Teklif Alın