Ne Aramıştınız?

Soru sormanın cevap vermekten daha önemli olduğuna inanır büyük filozoflar. Biz de bu felsefeden yola çıkarak sizlerin sıkça sorduğu soruları bu bölüm altında topladık, her soruyu ise ''+'' işaretine basılınca açılan detay bölümlerinde cevapladık. 


Varsayılan olarak re1igb1 ya da em1 yazılı portlarda DHCP açık gelmektedir.
Merkezi yönetim paneline https://manage.berqnet.com adresinden, cihazın kurulum arayüzüne ise https://setup.berqnet.com adresinden ulaşabilirsiniz.
 

 

Kurulum arayüzünün (https://setup.berqnet.com) varsayılan parolası: berqnet’tir. Merkezi yönetim arayüzünde (https://manage.berqnet.com) ise varsayılan parola yoktur; hesabınızı oluşturduğunuz e-posta adresini ve parolayı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Port yönlendirme kurallarını Berqnet SASE Manager arayüzünde bulunan Kurallar açılır menüsündeki Port Yönlendirme sayfasından oluşturabilirsiniz.

Controller merkez cihazlarına, Edge ise şube cihazlarına verilen isimdir. Controller üzerinde web filtreantivirusIPS gibi modüller bulunurken Edge üzerinde firewall ve şube trafiğinin merkez cihaza gönderilmesini sağlayan özellikler bulunur.

Berqnet SASE Manager arayüzündeki Kurallar>Firewall sayfasında KaynakAksiyon ve Hedef  için seçim yaptıktan sonra Faktör alanında kategori ve web sitesi seçimi yaparak web filtreleme yapabilirsiniz.

Berqnet SASE Manager arayüzündeki Kurallar>Firewall sayfasında bulunan KaynakAksiyon ve Hedef için seçim yaptıktan sonra; Faktör alanında uygulama, kategori veya web sitesi seçimi yaparak bu gibi mecraları (Facebook, Youtube vb.) engelleyebilirsiniz.

Dil ayarlarını Berqnet SASE Manager arayüzündeki sağ üst köşede bulunan; yönetici adınızın bulunduğu Profil alanına tıklayarak değiştirebilirsiniz. Yönetici arayüzü Türkçe ve İngilizce dillerini destekler. 

Hızlı Teklif Alın