Ne Aramıştınız?

Berqnet SASE Manager'a Başlarken

Günümüzde işletmeler, güvenlik açıklıkları oluşmaması ve bu konularda mağduriyet yaşanmaması için bütünleşik ve önleyici bir siber güvenlik sistemine gereksinim duyar. İşte bu noktada, Berqnet SASE Platformu ileri düzey siber koruma özellikleri sayesinde her ölçekteki işletmeyi siber saldırılara karşı etkin bir şekilde korumak ve istenmeyen durumların önüne geçmek için devreye girer.

Berqnet SASE çözümü, müşteri lokasyonunda kurulabilen Berqnet SASE donanımı ve bulut tabanlı merkezi yönetim sistemi olan Berqnet SASE Manager platformundan oluşur.

Berqnet SASE; şirketinizin yerel/bulut kaynaklarını korumak için şirketinizin ağ ve güvenlik operasyonlarını, en az ayrıcalıklı erişim ilkesiyle bulut üzerinde tek bir platformda birleştirerek yürütür.

Berqnet, şirket içi dahil olmak üzere şirketinizin ağını tek bir bulut Panel’inden kontrol etmenize ve yönetmenize olanak tanır.

Yüksek performanslı ve yetenekli Berqnet SASE çözümü için hazırlanan bu belge; kurulum, Berqnet SASE Manager kullanımı ve daha fazlası için ihtiyacınız olabilecek önemli bilgileri içeren bir kılavuzdur.

Her an elinizin altında olacak bu belgeyi, ürün kullanımı sırasında istediğiniz zaman, kapsamlı bir rehber olarak kullanabilirsiniz.

NOT: Donanım, uygulama ve Berqnet SASE Manager üzerinde hızlı kurulum adımları hakkında daha fazla bilgi için lütfen Berqnet SASE Manager Hızlı Kurulum Kılavuzu'na göz atın.

Hızlı Teklif Alın