Ne Aramıştınız?

Mobil Uygulamaya Eklenen Hesapların Dışarı Aktarımı

Mobil rapor uygulamasına istenen sayıda cihaz eklenebilmektedir.

  • Çok sayıda cihaz eklendiğinde, sonradan mobil cihazın değiştirilmesi durumunda veya hesapların başka bir çalışana aktarımını kolaylaştırmak için, hesapların dışarıya aktarılması/içeriye alınması özelliği eklenmiştir.
  • Hesaplar ekranında sağ üstte bulunan hesap aktarma butonuna basıldığında “bnf” uzantılı bir dosyayı dışarıya aktarmak üzere bir pencere açılacaktır.


  • Bu dosya dışarıya aktarıldıktan sonra aynı veya başka bir mobil cihaza yüklenip  Berqnet Rapor  uygulaması kapalı durumdayken açılmalıdır.
  • Dosya açılırken hangi uygulamayla açılacağı sorulduğunda  Berqnet Rapor  uygulaması seçilmelidir.
  • Bu işlemin ardından  Berqnet Rapor  uygulaması açıldığında hesapların uygulamaya aktarıldığı görülecektir.

 

Yedekleme/ Geri Yükleme

Yedekleme/ Geri Yükleme  sayfasından Berqnet cihazınızın üzerindeki tüm konfigürasyonları sıfırlayarak cihazı varsayılana getirebilirsiniz. 

(warning) Yedekleme özelliği ile tarayıcıdan aldığınız yedek geri yüklenebilmesi için cihazın mevcut sürümünü içermelidir. 

(warning) Yedeklemeler, bir yedek dosyasının kullanılabilmesi için yedek alınan modelin ve yedek alındığı andaki yedek sürümünün yedek atılacak olan cihaz modeli ve sürümü ile aynı olması gerekmektedir. bq25s 4.10.0 yedeği , bq25s 4.10.0 sürümünde olan bir cihaza atılabilmektedir.

  • Otomatik Yedekleme  için aşağıdaki adımları takip edin:
  • İşlem sekmesinden Otomatik Yedekleme 'yi seçin,
  • Aktarım Periyodu ve Aktarım Saati belirleyin,
  • Aktarım Tipi  tercihinde bulunun,
  • Artık Yedekleme  işlemi yapılacaktır. 

(warning) Dosya Aktarımını E-posta ile Yap' ı tercih etmeniz halinde e-posta gidecek kullanıcıları  Bilgilendirme Ayarları  sayfasından oluşturmalısınız.

Saat ve Tarih

Berqnet cihazlarında saat ve tarih otomatik olarak atanır. Saat veya tarihin yanlış olması durumunda buradan elle değiştirebilirsiniz. 

(warning) Otomatik zaman ayarları kullanıldığında saat ve tarih bir internet zaman sunucusu ile senkronize edilecek ve sistem saatiniz düzenli aralıklarla güncellenecektir.

Üyelik ve Firma Bilgileri

Üyelik ve Firma Bilgileri 'ne tıkladığınızda açılan sayfada c ihazınızın firma bilgilerini, üyeliklerini, lisans sözleşmesini ve uzaktan erişim veri gizliliği sözleşmesini görüntüleyebilirsiniz.

Bu sayfadan ayrıca üyelik ve firma bilgilerini düzenleyebilirsiniz. Üyelik Anahtarı 'nı sorgulayabilir   ve üyelik yenilemesi yapabilirsiniz.

Erişim

Web Arayüzü Yeni erişim portunun veya HTTPS Sunucu Sertifikasını aktif olabilmesi için Uygula tuşuna basılması gerekmektedir. Uygulama işleminin ardından yeni arayüz 1 dakika içerisinde kullanıma geçecektir. 

Eğitime Katıl, Uzmanlaş, Sertifikanı Al ve Paylaş

<h2>Eğitime Katıl, Uzmanlaş, Sertifikanı Al ve Paylaş</h2>
Hızlı Teklif Alın