Ne Aramıştınız?

LOGO Siber Güvenlik’in Yeni Çözümü Berqnet Firewall’un Dağıtıcısı PENTA Teknoloji Oldu

LOGO Siber Güvenlik ve Ağ Teknolojilerinin geliştirdiği Türkiye’nin yerli firewall'u Berqnet'in distribütörlüğünü sektörün güçlü ismi PENTA Teknoloji üstlendi. 

LOGO Siber Güvenlik’in Yeni Çözümü Berqnet Firewall’un Dağıtıcısı PENTA Teknoloji Oldu
3 Temmuz

Siber saldırılar nedeniyle önemli ticari kayıplar yaşayan KOBİ’ler için en doğru ve rekabetçi çözüm, bu işbirliği ile sunulmaktadır. 

PENTA Satış Pazarlama Direktörü Necmi Ön, ürün gamını zenginleştirme hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlediklerini belirtirken, “Hedefimiz doğrultusunda bilgi güvenliği alanında birçok markayla yer almamız bizim için oldukça önemli. Konusunda uzman LOGO Siber Güvenlik ile gerçekleştirdiğimiz iş ortaklığıyla bu alandaki yerimizi genişletmeye devam ediyoruz. Dağıtım alanındaki bilgi birikimimiz ve gücümüzle, LOGO Siber Güvenlik’in uzman kadrosu ve ar-ge tecrübesinin bir araya gelmesi sonucunda oldukça başarılı projelere imza atacağımıza inanıyor, yeni iş ortaklığımızın sektör için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. 

LOGO Siber Güvenlik A.Ş. Genel Müdürü Dr. Murat Apohan: Berqnet siber güvenlik çözümü, LOGO Yatırım Holding’in 30 yıllık ürün geliştirme tecrübesinden güç alan, konusunda uzman yerli bir ekip tarafından geliştirilmiştir. En iyi kullanıcı deneyimini yaşatacak Türkçe bir arayüze sahip olan ürünlerimiz, 5651 sayılı yasa gibi yerel ihtiyaçlara da cevap vermektedir. 

İşletmelerin, siber güvenlikle ilgili arayışlarını sonlandırıp, berqNet Tümleşik Güvenlik Platformuyla ihtiyaç duyulan çözümü sunulmuştur. PENTA ile yaratacağımız sinerji ve sunacağımız hizmetler sayesinde, bayi ve müşterilerimizle beraber büyük başarı yakalayacağımıza olan inancım tamdır. Yeni iş ortaklığının, sektöre ve ülkeye hayırlı olmasını dilerim.” açıklamasını yaptı. 

PENTA Teknoloji Hakkında: 
Penta kurulduğu 1990 yılından bugüne Türkiye’ de teknoloji dağıtıcısı ana şirketler arasında ilk sıralarda yer alarak, sektör içerisindeki yerini sürekli büyütüyor. Penta 100’ü aşkın küresel markanın Türkiye dağıtıcılığını yaparken, her geçen gün iş ortakları için yeni katma değerler yaratmayı sürdürüyor. Türkiye’de 5000’ e yakın bayisi bulunan Penta, iş ortaklarını kesintisiz destekleyerek, sektörün çözüm odaklı kurumu olarak öne çıkıyor. Acer, Adobe, Asus, Autodesk, Casio, Dell, D - Link, Epson, Exper, HP, Huawei, IBM, Inform, Intel, Kaspersky, Lenovo, Logitech, Maxell, Microsoft, MSI, OKI, Samsung, Sandisk, Seagate, Sony, Targus, Toshiba, TP – LINK, Trust, Unify, Verbatim, Wacom, Xerox ve Zyxel başta olmak üzere birçok önemli markanın ürünlerini ülke geneline yayılmış iş ortakları aracılığı ile tüm Türkiye’ ye dağıtmaktadır. www.penta.com.tr 

LOGO Siber Güvenlik ve Ağ Teknolojileri A.Ş. Hakkında: 
LOGO Siber Güvenlik, sahip olduğu uzman kadrosu ve tecrübesi ile işletmelerin bilgi güvenliği ve ağ teknolojileri ihtiyaçlarına çözümlerin üretilmesi için yapılandırılmıştır. Ülke ekonomisinin temel taşları olan işletmelerin, bilgi güvenliği ve ağ teknolojileri konusunda bilinçlendirilmesi, etkili ve doğru çözümlere sahip olması kuruluşumuzun hedefidir. berqNet, LOGO Siber Güvenlik ve Ağ Teknolojileri A.Ş.’nin bir markası olup, LOGO Siber Güvenlik ve Ağ Teknolojileri A.Ş. LOGO Yatırım Holding’in bir girişimidir. 

3 Temmuz 2015
Fiyat Teklifi Al