Ne Aramıştınız?
Berqnet Firewall Siber Güvenlik Yarışması - 2021

Berqnet Firewall Siber Güvenlik Yarışması - 2021

Şu anda ne kadar güvendesin?

Bu içeriği gördüğünüze göre şu anda siber dünyadasınız ama gerçekten güvende misiniz? Siber güvenlik bilgilerinizi test ederek internette vakit geçirirken ne kadar güvende olduğunuzu görebilirsiniz.

En yüksek puanı alan kişiler arasından yapılacak çekilişle belirleyeceğimiz 3 kişi Hepsiburada'dan 150 TL değerinde hediye çeki kazanacaktır.

Önemi Notlar:
1. Girdiğiniz e-posta adresleri kesinlikle pazarlama ya da satış amaçlı firmamız tarafından kullanılmayacaktır. Çekiliş yapabilmek ve yarışma sonuçlarını ilan edebilmek için geçerli bir e-posta adresine ihtiyacımız bulunmaktadır.
2. Soruların cevapları ve kazanan talihli / yedek talihli 11 Mayıs haftası bu sayfa altında duyurulacak ve kazanan kişiye e-posta yoluyla bildirilecektir.
3. Kazanan kişi, random.org adresinden en yüksek puan alan kişiler arasında yapılacak çekilişle belirlenecek olup en yüksek puan kriteri ve çekilişe katılmaya hak kazanma şartı 10 sorudan en az 6 tanesini doğru bilmektir. Sorulardan en az 6 tanesine doğru cevap vermeye katılımcılar çekilişe dahil edilmeyecektir.
4. Logo Siber Güvenlik ve Ağ Teknolojileri A.Ş. | Berqnet Firewall çalışanları bu yarışmaya ve çekilişe katılamazlar.

Kazanan Katılımcılar:

1) Arif Erhan

2) Hüseyin Alp Sırmalı

3) İsmail Ümit Çiçek

27 Ocak 2023
Hızlı Teklif Alın