Ne Aramıştınız?
Berqnet Firewall Siber Güvenlik Yarışması

Berqnet Firewall Siber Güvenlik Yarışması

Şu anda ne kadar güvendesin?

Bu içeriği gördüğünüze göre şu anda siber dünyadasınız ama gerçekten güvende misiniz? Siber güvenlik bilgilerinizi test ederek internette vakit geçirirken ne kadar güvende olduğunuzu görebilirsiniz.

En yüksek puanı alan kişiler arasından yapılacak çekilişle belirleyeceğimiz bir kişi Berqnet Firewall Genel Müdürü ile webinar söyleşisinde görüşlerini paylaşmaya davet edilecektir.

Haydi, testimizi çözmeye hemen başlayın, kendinizi sınayın!

Önemi Notlar:
1. Girdiğiniz e-posta adresleri kesinlikle pazarlama ya da satış amaçlı firmamız tarafından kullanılmayacaktır. Çekiliş yapabilmek ve yarışma sonuçlarını ilan edebilmek için geçerli bir e-posta adresine ihtiyacımız bulunmaktadır.
2. Soruların cevapları ve kazanan talihli / yedek talihli 11 Mayıs haftası bu sayfa altında duyurulacak ve kazanan kişiye e-posta yoluyla bildirilecektir.
3. Kazanan kişi, random.org adresinden en yüksek puan alan kişiler arasında yapılacak çekilişle belirlenecek olup en yüksek puan kriteri ve çekilişe katılmaya hak kazanma şartı 10 sorudan en az 6 tanesini doğru bilmektir. Sorulardan en az 6 tanesine doğru cevap vermeye katılımcılar çekilişe dahil edilmeyecektir.
4. Logo Siber Güvenlik ve Ağ Teknolojileri A.Ş. | Berqnet Firewall çalışanları bu yarışmaya ve çekilişe katılamazlar.

Kazanan Katılımcı:

Sorular ve Cevaplar İçin Lütfen Link'e Tıklayınız: Türkiye Siber Güvenlik Bilgi Yarışması Cevap Listesi

25 Eylül 2020
Fiyat Teklifi Al